Kasutamise kogemus BacteOFF

Irina Tallinnast, BacteOFF spray ülevaade

BacteOFF spreiülevaade kasutajaltIrina, Tallinnast:

Pärast kolmekuulist BacteOFF-i (parasiitide vastane ravim) ravikuuri läbimist tahaksin teile öelda oma kogemusi selle kasutamisel ja öelda, kuidas see aitas mul selle raske probleemi lahendamisel.

Probleemi sümptomid

Aeg-ajalt hakkasid mind häirima iiveldushood, millega sageli kaasnesid minu jaoks harjumatud kõhuvalud. Aja jooksul põhjustas see seedetrakti tõsist häiret - kõhulahtisus asendati kõhukinnisusega ja nii oli see pidevalt mitu kuud. Mul hakkas halb, ilmnes tugev nõrkus - olin väsinud isegi lihtsatest igapäevastest ülesannetest. Sellised sümptomid on minu jaoks põhimõtteliselt ebatavalised, kuna elus olen rõõmsameelne ja energiline inimene.

Lükkasin pikka aega arsti poole pöördumist, kuna püüdsin valulikku seisundit põhjendada kas depressiooni või stressiga või ilma, aastaaegade või millegi muu muutusega. See jätkus kuni hetkeni, mil sarnaselt 15-aastasele teismelisele hakkasin ilmuma tohutul hulgal. Mõni päev hiljem ilmnes jalgadele, seljale ja õlgadele lööve.

Haiguse tuvastamine

Läksin arsti kabinetti ja ütlesin kõik sümptomid - ta saatis mind testimiseks. Üllatamisel ja isegi šokeerimisel ei olnud piiri, kui tuli positiivne tulemus, mis kinnitas helmintiaasi. Püüan siiani aru saada, kuhu oleksin võinud nakatuda - järgin hügieeninõudeid, pesen kõik tooted põhjalikult läbi, ei triigi koeri ja kasse . . Igal juhul tekkis küsimus: millist vahendit ravis kasutada?

BacteOFF-i eelised

Raviarst soovitas parasiitide vältimiseks ühte uut ravimit pihusti kujul - BacteOFF. Ma ütlesin kohe, kust saab seda osta ja kuidas seda kasutada. Tellisin selle ametlikult veebisaidilt ja hakkasin seda regulaarselt (igal õhtul) kasutama pärast töölt tulekut. Pakend sisaldab üksikasjalikke juhiseid, näpunäiteid kasutamiseks ja soovitatud annuseid. Lahjendasin pihustit kruusi vees ja jõin pool tundi enne õhtusööki.

Esimeste 10–15 päeva järel paranes tervislik seisund märgatavalt - peavalud ja kõhuvalud kadusid, kõhulahtisus ei häirinud enam. Tugevus ja energia on märkimisväärselt suurenenud, mu meeleolu on paranenud ja mis kõige tähtsam - kohutav lööve on kogu kehasse kadunud.

Kuu aega hiljem tegin testid uuesti ja seekord olin tulemusega rahul - ussid olid kadunud. Arsti soovitusel kasutasin mitu kuud BacteOFF-i, et lõpuks vabaneda kõigist parasiitide jääkainetest ning parandada immuunsust ja tugevdada efekti.

Kolme kuu pärast võin jagada oma objektiivset arvamust - ravim on väga efektiivne ja usaldusväärne üsna madala hinnaga. Eriti tahaksin märkida selle looduslikku koostist - ainult taimeekstrakte, ilma kemikaalide ja GMOdeta.

Kust osta BacteOFF

Leidsin tootja ametliku veebisaidi, mis ilmus esimesena päringute lehel olevas loendis, ja jätsin sinna päringu. Umbes 10 minutit hiljem helistas mulle töötaja, täpsustas tellimuses oleva kauba nime ja tarneaadressi, ütles, kui kaua see aega võtab. Pakk saabus 3 päevaga (sain oma telefoni teate). Kõik oli kokkulepitud viisil - ilma pettuse ja petturiteta. Ma ei tea, kuidas on teiste saitidega, kuid soovitan tellida ametlikust ressursist. Kasutan sprei endiselt profülaktilistel eesmärkidel, kaebusi pole olnud.