Kasutusjuhend BacteOFF

Ravimit parasiitide vastu tuleb võtta vastavalt tootja soovitustele ja ravimi pakendil olevatele juhistele. Kõige sagedamini on ravikuur järgmine: 3 kuud, 1 portsjon päevas (30-40 minutit enne sööki).

Keeruliste haiguste ravis, samuti pikaajalisel kasutamisel, võib ravimi annus varieeruda - selle määrab raviarst Eestis, sõltuvalt patsiendi vanusest ja seisundist. Arst ütleb teile, kuidas pihustit kasutada.

Näidud

Parasiidivastane pihusti BacteOFF

BacteOFFiga ravikuuri tasub teha, kui teil on üks või mitu helmintiaasi sümptomit:

 • Kõhukinnisus

  Oma kuju ja suuruse tõttu suudavad parasiidid mehaaniliselt teatud kanaleid sulgeda. Raske helmintilise infektsiooni korral põhjustab hariliku sapi ja soole kanalite sulgemine sagedast kõhukinnisust.

 • KõhulahtisusSeetõttu on kõhulahtisus parasiitide juuresolekul nende elutegevuse tagajärg, mitte keha kaitsefunktsioon.

 • Gaasid ja puhitus

  Peensoole ülemises osas asuvad teatud tüüpi parasiidid. Need põhjustavad põletikku ja selle tagajärjel gaase ja puhitus. Regulaarsed puhitusnähud viitavad varjatud parasiitide olemasolule, mis võivad püsida kuid või isegi aastaid.

 • Allergia

  Parasiitide toksiline sekretsioon võib esile kutsuda organismi kaitsva reaktsiooni eosinofiilide sekretsiooni kujul, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone, samuti immunoglobuliini E suurenenud sekretsiooni.

 • Unehäired

  Organismi reaktsioon immuunsüsteemi võitlusele parasiitide vastu võib olla regulaarne ärkamine öösel, eriti vahemikus 2: 00 kuni 3: 00. Sel ajal on maks eriti aktiivne.

 • Bruksism (hammaste lihvimine)

  Hammaste liigne pigistamine, hõõrumine ja lihvimine on sageli nakkuse sümptomid. Bruksism on närvisüsteemi reaktsioon võõraste stiimulite olemasolule.

 • Immuunsuse häired

  Parasiidid aitavad nõrgestada keha kaitsevõimet ja vähendada immunoglobuliini tootmist. Sellist laadi reaktsioonid võivad hõlmata kehakaalu tõusu, suurenenud nälga, halba hingeõhku, aknet, diabeeti ja südame-veresoonkonna haigusi.

vastunäidustused

100% loodusliku koostise tõttu pole BacteOFF spreil sünteetilistele ravimitele omaseid vastunäidustusi ja kõrvaltoimeid.

Kombineeritakse teiste ravimitega, ei vaja retsepti.