Arvustused BacteOFF

 • Jaanus
  Hiljuti, pärast testide läbimist, leiti helmintiaas. Ma ei ela üksi - mul on naine ja mitu väikest last, seega oli probleemi võimalikult kiire lahendamine äärmiselt oluline. Raviarst soovitas tagasilööki ja teate, see aitas vähem kui nädalaga - läbisin testid uuesti ja midagi polnud. Nüüd kasutab kogu pere seda pihustit ennetamiseks.
  BacteOFF
 • Kristel
  Laps õpib 3. klassis ja koolis diagnoositi tal arstide läbivaatuse käigus ussid. Püüdsime ravida Interneti nõuannete järgi, kuid see ei aidanud - kõhulahtisus, iiveldus, peavalu jätkus. Siis soovitas üks sõber BacteOFF-i - kiiresti, usaldusväärselt, ilma kõrvaltoimeteta. Pärast kahenädalast ravi kontrolliti neid uuesti - usse pole! Ma soovitan seda.
  BacteOFF
 • Anneli
  Mul on korteris kass. Jälgin teda hästi, annan regulaarselt usside vastu narkootikume. Kuid nad ei aidanud enam aidata - nad tegid hiljuti testi ja leidsid helmintiaasi. Ta keeldus eelmistest ravimitest, kuna need ei aidanud, mistõttu soovitas arst BacteOFF-i. Tema abiga eemaldati ussid kassilt pooleteise nädala jooksul. Nüüd kasutan ainult seda tööriista.
  BacteOFF
 • Kristjan
  Mitu kuud tagasi esinesid kõhuvalud, kõhulahtisus, lisaks nõrgendas keha tugevalt. Terapeut ütles, et need on usside tavalised sümptomid ja soovitas ühte ravimit - BacteOFF. Kasutasin ravimit umbes nädala ja olin väga edukas - kõht hakkas normaalselt töötama, kõhulahtisus kadus ja tekkis jõud. Ma joon seda ka ennetamiseks.
  BacteOFF
 • Triin
  Ma ei pea loomi majas, enne söömist pesen puu- ja köögivilju põhjalikult. Kuidas ussid üles korjasin, pole selge. Kuid fakt jääb - peate ravima. Lugesin Internetist BacteOFF-i kohta ja mind köitis selle hind. Ma läbisin korduvad testid 20 päeva pärast ja parasiidid olid kadunud. Olen tootega rahul - lisaks vastuvõetavale kulule on sellel ka tugev mõju.
  BacteOFF
Kasutaja hinnang BacteOFF
4.5
30